MENU
+90 541 421 1711
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Teslimat & İade

Siparişiniz, Kargo firması tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.

 Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar daphnesandals.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

 Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır.

Sandaletler özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte çok özel ambalajında belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 5 iş günü)

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır.

Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi daphnesandals.com‘a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

daphnesandals.com sipariş yetkilisine info@daphnesandals.com‘u kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için info@daphnesandals.com‘u kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

www.daphnesandals.com Sanal Mağaza’da satışa sunulan sandaletlerin, fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını sandaletlerinizi elinize aldığınızda siz de göreceksiniz.

Bununla birlikte iade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti alıcıya aittir, Sanal Mağaza’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade ederek kargo kesintileri yapıldıktan sonra banka hesabınıza 7 iş gününde ücret yatırılmaktadır.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının www.daphnesandals.com’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

Bildirim için destek@.daphnesandals.com’nu kullanabilirsiniz.

www.daphnesandals.com’dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Fatura veya fişsiz değişim iade yapmamaktadır. İade formu kutunun içinde size iletilmektedir. Eksiksiz ve doğru doldurmayı unutmayın